Relacje z sesji oddechowych

Kategoria: Infromacje
Poprawiono: niedziela, 01, listopad 2015

Uczestniczyłam dopiero w trzech sesjach. Za każdym razem przeżywam coś niesamowitego. Jestem zdumiona ile można uzyskać pod wpływem "wsłuchania się " w siebie, pod wpływem oddechu głębokiego, pełnego, świadomego.

Joanna

Czytaj więcej: Relacje z sesji oddechowych

Jak działa rebirthing

Kategoria: Infromacje
Poprawiono: niedziela, 29, grudzień 2019

Podstawowym narzędziem rebirthingu jest prosty, naturalny sposób oddychania. Polega on na łączeniu oddechu, w którym głęboki wdech łączy się ze spokojnym wydechem. Pomiędzy nimi nie ma przerwy. To oddech połączony.

Regularnie stosowane sesje oddechowe mogą spowodować korzystne dla każdego zmiany. Sięgają one sfery fizycznej, psychicznej i emocjonalnej. Wszyscy mamy do dyspozycji oddech, wystarczy więc poznanie tej metody oraz odrobina mobilizacji i konsekwencji.

Czytaj więcej: Jak działa rebirthing

Korzyści z rebirthingu

Kategoria: Infromacje
Poprawiono: niedziela, 29, grudzień 2019

Wiele osób odkrywa rebirthing jako korzystną dla siebie praktykę. Z powodzeniem stosują ją w różnych momentach swojego życia, często też w trudnych, bolesnych, a nawet gdy tracą nadzieję na polepszenie swojej sytuacji. Przyczyny sięgania do tej metody są bardzo różne, począwszy od zwykłej ciekawości, poprzez chęć uzyskania wsparcia i pomocy, aż po chęć osiągnięcia trwałego dobrostanu.

Największe efekty można uzyskać, gdy praktyka oddechowa stosowana jest systematycznie i długoterminowo. Powtarzane sesje oddechowe skutkują poczuciem postępu, zwiększonej pewności siebie i przywróconego poczucia sprawczości w swoim życiu, jak też szerszego widzenia i rozumienia siebie i innych.

Czytaj więcej: Korzyści z rebirthingu

Czym jest rebirthing

Kategoria: Infromacje
Poprawiono: niedziela, 29, grudzień 2019

Rebirthing jest prostą i naturalną metodą, w której jednym z głównych filarów jest oddech. Metoda ta opiera się na technice długiego i pełnego wdechu. Powietrze wdychane jest do górnej części klatki piersiowej. Po długim i pełnym wdechu płynnie następuje bezwysiłkowy wydech. Oddychanie jest ciągle, bez przerw między wdechem a wydechem. W ten sposób oddech jest połączony.

Czytaj więcej: Czym jest rebirthing