Jak zostac rebirtherem Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Kategoria: Stowarzyszenie
Poprawiono: niedziela, 24, maj 2015

Rebirther jest osobą upoważnioną do prowadzenia sesji oddechowych z tytułu swojego doświadczenia i wiedzy o sobie.

Jego zadaniem jest nauczanie techniki oddechowej, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa podczas pierwszych rebirthingowych doświadczeń oraz wspieranie Oddychającego w docieraniu do prawdy i odkrywaniu zasięgu własnej odpowiedzialności.

Dlatego, aby zostać Rebirtherem trzeba działać w oparciu o głębokie pokłady zaufania, samemu być w kontakcie z prawdą o sobie w jej różnych aspektach i umieć ją wyrażać.
Metaforycznie rzecz ujmując, Rebirther przebył drogę przez pustynię własnej ignorancji i dotarł do wewnętrznego źródła miłości i akceptacji. Można go porównać do doświadczonego przewodnika, który poznał ten szlak tak dobrze, że może bezpiecznie przeprowadzić przez niego innych podróżnych.

Czytaj więcej: Jak zostac rebirtherem Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Cele Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Kategoria: Stowarzyszenie
Poprawiono: środa, 24, maj 2023

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich jest organizacją zrzeszającą profesjonalnych Rebirtherów, od ponad trzydziestu lat kształtującą ruch rebirthingu w Polsce ustalając jego standardy.

Cele Stowarzyszenia to:

  • Nauczanie rebirthingu jako metody samodoskonalenia i poszerzania wiedzy o człowieku
    i mechanizmach jego funkcjonowania w życiu, w bezpieczny i kompetentny sposób.
  • Dbanie o wysoki poziom Rebirtherów poprzez ich kształcenie, nadawanie uprawnień
    i rejestrację.

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia poddają się corocznej weryfikacji podczas Rejestracji Rebirtherów organizowanej każdego roku przez Stowarzyszenie. Prowadzą oni zajęcia indywidualne i grupowe, treningi wyjazdowe, wykłady i spotkania umożliwiające ich uczestnikom poznanie i praktykowanie rebirthingu jako metody rozwoju osobistego.