7 KROKÓW DO SKUTECZNEJ ZMIANY

Kategoria: Wydarzenia Poprawiono: środa, 22, styczeń 2020

Akademia Życia i Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na warsztat
7 KROKÓW DO SKUTECZNEJ ZMIANY
15 – 16 lutego 2020 w Warszawie

 

Czy zdarzyło się Tobie kiedyś postanowić, że dokonasz jakiejś istotnej i ważnej zmiany w swoim życiu? A może planowałaś/eś, że Twój kolejny rok będzie inny od tego co było do tej pory? Czy zdarzyło się, że Twoje plany trudno było Ci realizować, że rozmywały się i po jakimś czasie wiedziałaś/eś, że tego nie uda Ci się zmienić?

 

Wszyscy podlegamy naturalnym prawom - na wszystkich działa m.in. prawo grawitacji a także prawo przyczyny i skutku. Czy wiesz, że przyczyna i skutek mają dwie odrębne płaszczyzny? Na płaszczyźnie skutków nie ma żadnej mocy sprawczej mogącej wywołać zmianę. Aby dokonać zmiany potrzebne jest działanie bezpośrednio na płaszczyźnie przyczynowej.

Gdzie położona jest płaszczyzna przyczynowa Twojego życia? W jaki sposób można do niej dotrzeć i dokonać w niej pożądanych przez Ciebie zmian? Jak w nich wytrwać, aby ich skutek pojawił się w Twojej rzeczywistości?

Zapraszamy na warsztaty, na których poznasz odpowiedzi na te pytania oraz przećwiczysz 7 Skutecznych Kroków Dokonywania Zmian w Życiu. Poprzez pracę z oddechem (w tym sesję świadomego oddechu – rebirthing), medytacje w ruchu, procesy z innymi uczestnikami warsztatów a także poprzez przyswojenie podstawowej wiedzy o dokonywaniu zmian, otrzymasz zestaw prostych i skutecznych narzędzi.

Prowadzący Paweł Trzciński - od lat podąża ścieżką rozwoju osobistego, wieloletni współpracownik oraz prowadzący weekendowe/wakacyjne warsztaty we wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk technik oddechowych i wieloletni rebirther Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org). W swojej pracy wykorzystuje także metodę Theta Healing opracowaną przez Viannę Stibal oraz dwupunkt dr. Richarda Bartletta.

Opłata: 390 zł. Dla osób biorących udział w wakacyjnych wyjazdach z Akademią Życia opłata 290 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 190 zł na konto organizatorki.
Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Miejsce: Nowolipki 21 A (z Dworca Centralnego 10 minut tramwajem). Możliwość zakwaterowania we własnym zakresie w pobliskim hostelu: http://www.elhostel.pl

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/891-skuteczna-zmiana-2020.html