5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

Kategoria: Wydarzenia Poprawiono: środa, 12, maj 2021

Akademia Życia
oraz Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na warsztat
5 WYMIARÓW
ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI

Jacek Borowicz, Paweł Trzciński
5 - 8 sierpnia 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Energia seksualna jest jednym z ważniejszych przejawów naszej energii życiowej. Niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w relacji z partnerem/partnerką czy też jesteśmy sami, energia ta zasila nas na wielu poziomach. Czy mamy jednak do niej pełny, swobodny i świadomy dostęp? Czy też może w naszej osobistej historii ukształtowały się blokady zatrzymujące lub ograniczające jej przepływ? Jak  wtedy przywrócić pełnię naturalnego przepływu naszej energii seksualnej?

Zapraszamy Ciebie na intensywny warsztat, na którym przyjrzysz się relacji ze swoją seksualnością, odkrywając i uwalniając blokady emocjonalne i przekonania utrudniające jej swobodny przepływ.

W trakcie warsztatu będziemy:

  • rozbudzać naszą energię życiową uwalniając swobodny jej przepływ i wyrażając swoje emocje poprzez świadomy oddech – doświadczysz pracy z oddechem metodą rebirthingu, będącą – poza jogiczną pracą z oddechem - jedną z najdłużej praktykowanych metod pracy z oddechem w zachodniej kulturze terapeutycznej - i wyprzedzającej wiele obecnie propagowanych,
  • łączyć się z energią życia płynąca w naszym rodzie – pracując metodą ustawień systemowych, krok po kroku, powoli i bezpiecznie zrobisz to, co dostępne i możliwe na dany moment by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy ograniczające Twoją zdolność do swobodnego przepływu energii seksualnej,
  • pogłębiać i rozwijać samoświadomość unikalnego, seksualnego ja, w którym mieszczą się nasze indywidualne sposoby satysfakcjonującej ekspresji energii seksualnej.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe. Składają się na niego 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. W czasie wolnym chętnie realizujemy spontaniczne aktywności, jest więc czas na spacer, poznawanie magicznych miejsc w pobliżu,  wieczorny taniec, saunę i jacuzzi.

WAŻNE – naszym celem jest stworzenie w trakcie pobytu środowiska wspierającego psychoedukację, rozwój osobisty i samodzielne doskonalenie uczestników. Nie zajmujemy się żadną formą leczenia stanów chorobowych, nie mamy również kompetencji w zakresie terapii uzależnień. Pracujemy nad naszą seksualnością z otwartością, wrażliwością i pełnym poszanowaniem granic uczestniczek i uczestników. Na warsztatach nie pracujemy z nagością.

NASZA KADRA:
Metody, jakimi pracujemy są różne, ale zawsze inspirujące, ciekawe i ważne. Wierzymy przy tym, że to nie metody pomagają, ale ludzie - ci, którzy tę czy inną metodę proponują i stosują. Pracujemy ze sobą od dobrych kilkunastu lat - a znamy się niejednokrotnie dłużej. Jako zespół osiągnęliśmy coś, co możemy określić, jako współpraca w przepływie. Zapraszamy!

Dr Jacek Borowicz - pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1988 r.) animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk  NLP  (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, dyplomowanego terapeuty rodzinnego,  założyciela  Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera  (www.familyaffair.pl).

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

OPŁATY:

  • warsztaty rozwoju osobistego: 540 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 440 zł.
  • zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 540 zł  (3 dni x 170 zł + niedzielny obiad). Cena zawiera także 1 wejście do sauny i jakuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:

  • warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 440 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
  • ilość miejsc ograniczona max 14 uczestników,
  • pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
  • zaczynamy  czwartek 5-go sierpnia obiadem o godz. 14.00, kończymy w niedzielę 8-go sierpnia obiadem o 14.00,
  • można przyjechać dzień wcześniej 4-go marca na dodatkowy wypoczynek (nocleg ze śniadaniem  120 zł).

MIEJSCE: Pensjonat Monte Luna, Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry (dolnośląskie).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel: 501 625 528

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/905-piec-wymiarow-2021.html